Windows 7 témy (themes)

December 22nd, 2009

Témy na Windows 7 sa prvý krát objavili ešte pred vydaním Windows 7, kde ľudia robili témy podľa informácii, ktoré získali od Microsoft Windows tímu alebo od všeliakych online zdrojov. Už pred výdaním boli teda témy Windows 7 vysoko vyhľadávané. Ľudia samozrejme po vydaní prevratného grafického OS Visty (operačného systému) netrpezlivo čakali na Windows 7 grafiku, keďže predpokladali, že bude kvalitnejšia ako na Windows-e Vista. Vzhľad bol veľmi podobný Windows Viste, no aj tak mal určité prevratné inovácie.

Windows XP je operačný systém, na ktorý je ťažko nainštalovať tému, ktorá nie je officiálne vydaná od Microsoftu. Teda ako sa vraví, z druhej ruky. Vo Windows 7 stačí dodržať určité základne predpoklady na tvorbu a vzhľad Windows 7 Tém, a jednoduchým dvojklikom nainštalovať tému.

Témy pre Windows 7 sú zdarma pre privátne, teda súkromné požívanie. Neskúšajte ich na Windows Vista alebo Windows XP, pretože nebudú fungovať. Windows 7 Témy uvedené nižšie si môžete stiahnuť na stránkach Microsoft-u, kliknutím na tento link. Tému stačí stiahnuť, nasledne dva krát kliknuť, čím sa téma spustí a už stačí vyčkať na zvuk, ktorý vam ohlási, že téma bola úspešne zmenená/nainštalovaná.

Kliknutím na tému začnete sťahovanie, ak chcete viac tém, navštívte stránky Microsoftu.

butterfly windows 7 theme
college windows 7 theme
nierne windows 7 theme
rocky windows 7 theme
stone windows 7 theme